Зеленая карта

Страховий поліс "Зелена карта"»

Поліс «Зелена карта» дозволить подорожувати автомобілем за кордоном і почуватися так само впевнено, як і на українських дорогах.

У яких випадках надається допомога

У разі ДТП на території однієї з країн-учасниць системи «Зелена карта», автомобіль потерпілого буде відновлено за рахунок страхового відшкодування. Якщо в аварії постраждають пасажири, то поліс покриє витрати на лікування за стандартами країни перебування.

Поліс «Зелена карта» не покриває витрат на ремонт вашого автомобіля!

Скільки водіїв можна включити до сертифіката «Зелена карта»?

У сертифікаті «Зелена карта» вказується тільки Страхувальник. Водії допускаються до керування транспортним засобом без обмежень.

Чи змінюється вартість сертифіката «Зелена карта» від кількості водіїв?

Вартість сертифіката не змінюється. Страхові тарифи залежать від території дії, типу транспортного засобу та строку дії договору страхування.

Якщо на машині їде не власник транспортного засобу, на кого оформляється «Зелена карта»?

У сертифікаті «Зелена карта» вказується тільки Страхувальник. Страхувальником за договором може бути будь-яка дієздатна фізична особа (або юридична особа) незалежно від наявності у неї інтересу у збереженні транспортного засобу (зокрема від наявності права власності на транспортний засіб).

Особливості продукту

  1. Умови страхування однакові у всіх страхових компаній, які продають серифікат «Зелена карта».
  2. Сертифікат «Зелена карта» оформляється на автомобіль із зазначенням особи, яка укладає договір.
  3. Страхувальник не обов'язково повинен бути власником автомобіля.
  4. Сертифікат «Зелена карта» діє відносно всіх водіїв, допущених до керування транспортним засобом, на законній підставі. span>