Іншуртех At-Bay розширив страхове покриття кіберризиків та технологічних помилок

Cyber insurtech At-Bay розширив страхове покриття кібернетичних та E&O ризиків (технологічних помилок) для крупних підприємств з доходом до 5 мільярдів доларів із загальним лімітом до 10 мільйонів доларів на додаток до інших умов покриття.

Компанія розширює своє покриття, щоб краще пристосуватись до середнього та великого бізнесу. Страхові поліси, оформлені через At-Bay, пропонують комплексне покриття першої та третьої сторони як на основних, так і на спеціалізованих видах страхування.

Детальніше...
 
Іншуртех Bondaval залучив £15 млн на створення перестраховика Bondaval Re

Bondaval, британська іншуртех компанія, яка використовує технології для інновацій у страховому секторі, закрила раунд фінансування в розмірі 15 мільйонів фунтів стерлінгів від інвесторів на чолі з Dawn Capital, який раніше підтримував iZettle, Quantexa і Tink.

Bondaval зосереджується на наданні комплексних рішень, адаптованих до потреб страхового бізнесу. Компанія працює в понад тридцяти країнах і має офіси в ключових фінансових центрах, включаючи Лондон, Нью-Йорк і Даллас.

Детальніше...
 
Appian та Swiss Re автоматизують андеррайтинг у страхуванні життя

Після запуску платформи Connected Underwriting Life Workbench у Північній Америці іншуртех Appian оголосив, що у партнерстві зі Swiss Re це рішення тепер буде доступне в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA).

Продукт інтегрований з автоматизованим рішенням Swiss Re для андеррайтингу страхування життя Magnum та прискорює процес андеррайтингу страхування життя та покращує продуктивність і досвід андеррайтерів в одній системі.

Детальніше...
 
Страховий ринок Греції в 1К 2024 року зріс на 14,3% до 1,4 млрд євро

Страховий ринок Греції на кінець березня 2024 року становив 1,4 мільярда євро, що на 14,3% більше, ніж у минулому році, пише журнал XPRIMM.

Згідно з попередніми статистичними даними за 1 квартал 2024 року, опублікованими Грецькою асоціацією страхових компаній, сегмент страхування життя зріс на 20,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 687,8 млн євро, а підкласи загального страхування зросли майже на 9% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 714,7 млн ​​євро.

Детальніше...
 
Cтраховий ринок Болгарії в 2023 рjці зріс на 21,3% до 2 млрд євро

Страховий ринок Болгарії за січень-грудень 2023 року склав 4,38 мільярда левів (2,24 мільярда євро), що на 21,29% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року, пише журнал XPRIMM.

Відповідно до офіційних даних Комісії з фінансового нагляду, премії компаній зі страхування життя зросли на 16% до 725,5 млн левів, премії ризикових страховиків зросли на 22,4% до 3,66 млрд левів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7