Що робити, якщо не вистачає до страхового стажу декілька місяців?

Чи може особа, якій не вистачає до страхового стажу декілька місяців, заключити договір про добровільну участь, яким передбачена одноразова сплата, на період менше одного року?

Відповідно до частини другої ст. 10 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями особи, зазначені в частині першій ст. 10 Закону № 2464, беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування протягом строку, визначеного в договорі про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, але не менше одного року (крім договорів про одноразову сплату).

 
План Ukraine Facility передбачає середнє зростання реального ВВП України в 2024-2034 на 6,2%

План Ukraine Facility передбачає затвердження Стратегії розвитку циркулярної економіки та Національного плану поводження з відходами до 1 кв. 2026 року.

Позитивний сценарій Плану Ukraine Facility передбачає середнє зростання реального валового внутрішнього продукту України в 2024-2034рр в середньому на 6,2% на рік, що дасть змогу до 2033 року вийти на ВВП на душу населення в еквіваленті євро на рівень, що був у Румунії у 2021 році - EUR13,6 тис.

Як повідомляється в документі, реформа містить два компоненти. Перший компонент реалізується Міністерством економіки і має сприяти модернізації української економіки, підвищенню її ресурсоефективності та конкурентоспроможності з відокремленням економічного зростання від використання природних ресурсів, а також захисту здоров'я громадян від ризиків, пов'язаних із впливом на довкілля.

 
Вартість страхування Зелена картка в Україні в 2024 році зросла на 12%, ціна поліса на 1 рік +42%

Моторне (транспортне) страхове бюро України з 15 березня 2024 року збільшило вартість короткострокових полісів страхування "Зелена картка" для тих, хто виїжджає за кордон, на 12%, поліс на 1 рік подорожчав в 1,42 рази. Попереднє зростання було у грудні минулого року.

Причиною подорожчання стало зростання курсу доллара та євро на українському валютному ринку - з 15 березня НБУ скоригував офіційний курс гривні до долара США на рівні 38,68 грн/$, курс євро на рівні 42,28 грн. з урахуванням зміни фундаментальних характеристик економіки України під час війни та зміцнення долара до інших валют. Пізніше, 20 березня 2024 року офіційний курс гривні встановлено 39,1338 грн/$, курс євро 42,46 грн. Валютний ринок відреагував зростанням курсів доллара та євро. МТСБУ теж перерахувало вартість полісів міжнародного страхування.

 
Реальне зростання ВП України за січень-лютий 2024 року становило 3,6%

Реальне зростання валового внутрішнього продукту України за перші два місяці 2024 року порівняно з аналогічним періодом минулого року становило 3,6%, таку оцінку повідомила перший віцепрем'єр - міністр економіки Юлія Свириденко. "Економіка продовжує демонструвати відновлювальне зростання. У січні-лютому ми оцінюємо зростання ВВП на рівні 3,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року".

 
ВРУ рекомендують ухвалити законопроєкт про забезпечення прав військових на соціальний захист

Парламентський комітет із питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував Верховній Раді ухвалити в другому читанні та в цілому законопроєкт про забезпечення прав військовослужбовців і поліцейських на соціальний захист, повідомила член комітету Ірина Фріз.

"Комітет нацбезпеки, оборони та розвідки ухвалив рішення про розгляд у другому читанні законопроєкту про забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист (№10313)", - розповіла Фріз агентству "Інтерфакс-Україна". За її словами, до другого читання із законопроєкту прибрали норми, які надмірно обмежували права військовослужбовців на свободу слова.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3